Březen 2011

tet tu moc nebudu

31. března 2011 v 13:32 | *corinne*
ahojky tet tu nebuduTakže se víc budu učit.Protože tak přednastavím články na každý den tak tady nejsem.Tak tu tet nebudu budu rači venku někde lítat.tak ty články budou přednastavené takže se nedivte a ještě bude to až do:prázdnin nějak tak až do 8.června takže tak prosím aby si mě dali Sbéčka do pozastavenýcha kdyby byla kontrola tak ad si mě prosím nepočítají Ok až tady bude článek v létě tak možná Ok tak čauky a mějte se tu já du psát úkoly tak ahojky ČLÁNKY JSOU PŘEDNASTAVENÉ!!

Demi Lovato La La Land

29. března 2011 v 21:23 | *corinne*
Pěkná písnička od Demi Lovato, co myslíte?!

Maily Cirus 27/3

29. března 2011 v 21:20 | *corinne*

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


proměna Flora

29. března 2011 v 16:19 | *corinne* |  Flora
Hezké.

1.kolo sonb

29. března 2011 v 13:57 | *corinne* |  soutěže
Tak začalo první kolo sonb.Nezapomente zbýrat hodně hlasu a hlavě:kdo bude mít nejvíc hlasů postupuje kdo nebude mít moc vipadává a už nebude hrát snad ste si přečetli ceny.Jesli ne tak tady je máte jen kdybyste chtěli.Kdybyste chtěli odemě hlas stačí říct stejně píšu do komentářů:chce někdo hlas dám kterémukoliv kdo bude chtím kdo chce hlásek?Tak toto tam píšu jen stačí říct a abych nezapoměla tady máte jeden smajlíka se čtiřlístkem sand vám přinese štěstí.Tady mimochodem jsou ceny které můžete vihrát rozdám je až po soutěži až budu znám víherce.
CENY
1:Tři diplomy,a ještě týden reklama na mém blogu.
2:Dva diplomy a dva dny reklama na mém blogu.
3:pět diplomů.
4:čtyři diplomy.
5:tři diplomy.
6: dva diplom.
7.jeden diplomek

přihláška do sonb

28. března 2011 v 20:51 | *corinne*
Je tu přihláška do sonb.Je to soutěž o nejlepší blog.Tak tady je přihláška do sonb.kdo vihraje ten dostane hodně cen které vám dám.Prosím aby se přihlásilo montho lidí.
CEMY:
1:Tři diplomy,a ještě týden reklama na mém blogu.
2:Dva diplomy a dva dny reklama na mém blogu.
3:pět diplomů.
4:čtyři diplomy.
5:tři diplomy.
6: dva diplom.
7.jeden diplomek
PŘÁHLÁŠKA:
Jméno:
Blog:
Díky za přihlášku:
fgf


o Layle

28. března 2011 v 19:42 | *corinne* |  Layla/Aisha
O Laye
Ahoj, Já jsem Layla! Narodila jsem se 15. června v Andros a moje vílí znamení je Chimera. Miluju tancování a sportování, a postavím se každému problému, před ničím nemám strach. Moji rodiče jsou král a královna Andros: hodně se o mě staraní, dokonce mě někdy i napomínají. U nich je na prvním místě etiketa (správné chování), ale já jsem proti nim úplně jiná, jsem spontální. Ale já si mám určovat, co budu dělat a proto jsem vždy v pohybu: nadruhou stranu, můj skřítek (Pixinka) Piff je velikánský spáč.
Layny nej
moje nejoblíbenější jídlo: pasta!(je to něco jako špagety s nějakou hnědou omáčkou); moje nejoblíbenější barva: oranžová; můj nejoblíbenější koníček: sport!; moje nejoblíbenější zvířátko: koníčci ...; můj ideální kluk: Nabu ...; moji nejlepší přátelé: Flora a Nabu!; miluju: když plavu několik hodin!!; nesnáším: potionology; moje nejoblíbenější hudba: r&b, pop, hip-hop; moje nejoblíbenější boty: tenisky; můj nejoblíbenější předmět: těloctvik plný kouzel a hodiny tance; moje nejoblíbenější kouzlo: Morphix (Morfix)
Laya
Layla je vílou Morfixu, což je růžová tekutina formující se podle příkazu Layly. Její druhé jménu je Aisha. Narodila se 15. června. Pochází z ostroa Androis, v Americe Tides, neboli odlivy. Její zálibou je sport. Její oblíbenou barvou je zelená. Má ráda Ophira. Její rodiče jsou král a královna Androsu. Ale na její koníček - sport - nejsou moc hrdí. Layla se jmenuje v italštině Aisha, ale v některých státech jí říkají Layla i Aisha.
Layla__s_Enchantix_by_loonzz.jpg Layla enchantix image by winxieclubie Layla1.gif Layla image by Wallflowergirl7240 layla3.png layla gown image by pnatpb layla5.png layla normal2 image by pnatpb layla4.png layla normal image by pnatpb 11.jpg layla wallpaper2 image by pnatpblayla245643.png layla normal6 image by pnatpb layla11.gif layla glitter2 image by pnatpb avelaylagr11.gif winx club layla image by Taranee_Dreamer01
3-2.gif layla enchantix transformation image by pnatpb

něco o floře

28. března 2011 v 19:35 | *corinne* |  Flora
fgffgffgffgf

Flory nej

moje nejoblíbenější jídlo: doma uděláné dorty!; moje nejoblíbenější barva: růžová; moje nejoblíbenější koníčky: zahradničení!; moje nejoblíbenější zvířátko: motýlci... ; můj ideální kluk: Helia ... ; můj nejoblíbenější kamarád/kamarádka: Aisha a Helia!; moje nejoblíbenější filmy: romantické filmy ... ; miluju: hraní, kouzlení a sázení mých rostlinek!; nesnášim: nakupování se Stellou :-); moje nejoblíbenější hudba: reggae; moje nejoblíbenější boty: měkoučké pantofle!; můj nejoblíbenější předmět: přírodopis; moje nejoblíbenější kouzlo: Kopřivy obra!
O floře
Ahoj vílinky! Já jsem Flora. Narodila jsem se v v Linphee 1. března. A mé vílí znamení je Dryada. Nemůžu žít bez vůně květin a rostlin. Můj pokoj vypadá jako malá zahrada. Ráda se učím a chci být nejlepší ve všech předmětech! Ráda také vymíšlím a píšu básně a žádosti, hlavně pro Heliu. Helia je zvláští kluk, který vždycky stál při mě. Někteří říkají, že jsem stydlivá, a říká to obvzláště můj skřítek Chatta. Chatta je ale také hodně stydlivá. Kdo je skutečný stydlivka, ... to můžete hádat.
Flora
Má strašně ráda přírodu a proto je taky vílou přírody. Narodila se 1. března. Její rodiče jsou král a královna Limphie. Flora má také svou sestru, která se jmenuje Růženka(v překladu). Má ráda Helia, který je specialistou až ve druhé řadě seriálu.

Bloom v plesovích šatech

28. března 2011 v 18:03 | *corinne* |  Bloom


Tady je bloom v plesovích šatech.