Březen 2011

barbie a diamantoví zámek obrázky 1

20. března 2011 v 14:54 | *corinne*
Barbie and Liana
barbie and liana - barbie-and-the-diamond-castle photo
v celém článku

barbie perfektní vánoce

20. března 2011 v 13:58 | *corinne*
Snad to bude nějaký dobrej film
A Perfect Christmas (Barbie) (Pictureback(R))A Perfect Christmas Step Into Reading Book (Barbie)Barbie A Perfect Christmas

moje povídky barbie 2

20. března 2011 v 11:40 | *corinne*

Tak dnes je 20.března 12:00.Tak vám chci říct co budu dnes dělat na blogu.Dala jsem sem hodně video klipů tak příští týden ještě něco přidám jako:barbie deníček,barbie mermedia až do barbie princezna z ostrova.Pak možná když se oběví nějaká novinka barbie tak jí samozřejmě přidám určitě.Tak mě npadlo že udělám černou listinu.pro ty co opisují z mého blogu a kdo mi nadává na můj blog.Za minutu 12:00 tak já jen na konci přidám nějaký obrázek a také nějaké video aby tady něco bylo.CHtěla bych až příjdu s oběda aby tady bylo alespon 10 lidí online tak prosím at tady aspon bude 5 tak jo tento článek je přednastavenej abyste věděli.Ajaja ještě uklidit pokoj!!!!!!Panečku.Tak já asi jdu do toho ješiši!Máte také problémy s uklízením?Já teda veliké potíže Moc.Moc.Moc.Moc.Moc.Moc.Moc.Moc.Moc.Velké potíže tak já asi půjdu ještě sem dám nějaké videa a obrázky jak sem slíbila.Přijdu jak to pude nějak v 14:00 nebo dokonce dříve ahojky lidi i Sbéčka

film barbie kouzlo pegasu

20. března 2011 v 10:55 | *corinne*


Princezna Barbie se představuje ve svém prvním originálním pohádkovém filmu Barbie a kouzlo Pegasu. Princeznu Anniku čeká velká dobrodružství. Zlý čaroděj Wenlock ji chce za ženu, princezna se ale před ním s pomocí svého nového přítele - okřídleného koníka Briettý - ukryje do Království o oblacích. Wenlock za trest promění Anničinu rodinu v kámen a princezna má pouhé tři dny na zlomení kouzla. Na své pouti pozná Annika nové přátele a společně s nimi vstoupí do zakázaných lesů, bude bruslit v ledových jeskyních a vzlétne vysoko nad oblaka. To vše proto, aby získala kouzelnou hůlku světla a s její pomocí přemohla zlé čarodějovo kouzlo. Ve filmu zazní kromě jiných skladeb také Beethovenova Šestá symfonie.

A tady je film.barbie feritopia

20. března 2011 v 10:34 | *corinne*

Za barevnou duhou v pohádkovém světě Fairytopia žije Elina, krásná květinová víla, která by si moc přála mít křídla. Elina bydlí ve velkém květinovém domečku na Kouzelné louce. Spolu s ní tu žije také Bibble, trochu svérázná, ale jinak roztomilá pýchavka. Jednoho dne se Elinin domeček rozestůně a její vílí kamarádky ztratí schopnost létat! Elina sebere všechnu odvahu a vydá se na fantastickou cestu za ochránkyní všech víl, Azurou, která jediná může pomoci. Cestou potká spoustu pohádkových bytostí, projde mnoha zkouškami a pozná, co je to opravdové přátelství. Ale copak může jedna víla bez křídel zachránit celou Fairytopii?
a tady je film.barbie princezna a švadlenka

20. března 2011 v 10:27 | *corinne*


Ve svém prvním animovaném muzikálu se sedmi novými písněmi, ožívá panenka Barbie v klasickém příběhu o vyměněných osudech a síle přátelství. V pohádce se Barbie představí ve dvojroli jako princezna a chudá vesnická dívka, jejichž sny jsou ale navlas stejné! Osudy obou dívek se zkříží ve chvíli, kdy je všetečná, trochu excetrická a po vzdělání toužící princezna Anneliese uvězněna a její dvojnice, švadlenka Erika, se ji pokusí zachránit. Dokáže Erika zahrát princeznu a přelstít jejího věznitele, zlého Premingera? A jak to dopadne s princem Dominikem, který se do Eriky zamiluje, protože ji považuje za princeznu Anneliese?

A tady je film.

víc jsem nenašla dílů cz

barbie Růženka

20. března 2011 v 10:10 | *corinne*


Oblíbená BARBIE přichází jako krásná RůŽENKA s kouzelným příběhem o cestě za láskou a za svým vysněným princem. Před dávnými a dávnými časy, v době kouzel a draků, žila roztomilá a umělecky nadaná sedmnáctiletá dívka s těmi nejkrásnějšími vlasy na světě. Říkalo se jí RůŽENKA. Ale její život nebyl lehký, protože sloužila u mocné a žárlivé čarodějnice Gothel. Ta ji jednoho dne zanechala v hlubokém, zapomenutém lese strážit hrozným drakem Hugo a obklopila ji začarovanou skleněnou stěnou. Kouzlem osudu ale RůŽENKA objeví kouzelný štětec a s jeho pomocí přinese mír dvěma rozhádaným královstvím, odhalí skryté podvody a nakonec získá lásku pohledného prince Stefana. To vše by ale nezvládla bez své kamarádky Penelope, poslední ze strašných draků! Ústřední píseň k filmu nazpívala Samantha Mumba a hudbu nahrál Londýnský symfonický orchestr. BARBIE RůŽENKA ukazuje, že láska a fantazie mohou proměnit celý svět...
A tady je film.
barbie v louskáčku

20. března 2011 v 9:38 | corinne


Předlohou k tomuto okouzlujícímu animovanému příběhu se stalo baletní představení v choreografii Petera Martinse, v němž účinkují tanečníci Newyorského baletu za doprovodu hudby od P.I.Čajkovského v podání Londýnského symfonického orchestru. Panenka BARBIE poprvé ve filmu - jako kouzlem ožije díky ohromující počítačové animaci v moderní adaptaci klasické pohádky E.T.A. Hoffmanna. Pohádkový příběh začíná, jakmile Clara (BARBIE) dostane darem od své tetičky krásného dřevěného LOUSKÁČKA.
V noci, když Clara spí, LOUSKÁČEK obživne, aby odrazil útok zlomyslného myšího krále, který vtrhl do pokoje. Clara se probudí a pomáhá LOUSKÁČKOVI ubránit se zlému myšákovi a on jí za trest začaruje do malé podoby. Clara s LOUSKÁČKEM společně zažije neobyčejná dobrodružství na cestě k princezně Sugarplum, která jediná může kouzlo zlomit a vrátit Claře její skutečnou podobu. Příběh je plný pozoruhodných tanečních scén v choreografii Petera Martinse a hudby P.I.Čajkovského. Skutečné pohyby tanečníků Newyorského baletu přibližují krásu pohybu tak, jak nikdy předtím.

a tady je filmík

a jeden obrázek
krásné že?

pro Charmed-ka.Pavla za spřátelení

19. března 2011 v 19:30 | *corinne* |  Diplomy
Díky Sbéčko.tady něco o demě za spřátelení tak tady to. Je snad se ti líbý Selena Gomez.