o Layle

28. března 2011 v 19:42 | *corinne* |  Layla/Aisha
O Laye
Ahoj, Já jsem Layla! Narodila jsem se 15. června v Andros a moje vílí znamení je Chimera. Miluju tancování a sportování, a postavím se každému problému, před ničím nemám strach. Moji rodiče jsou král a královna Andros: hodně se o mě staraní, dokonce mě někdy i napomínají. U nich je na prvním místě etiketa (správné chování), ale já jsem proti nim úplně jiná, jsem spontální. Ale já si mám určovat, co budu dělat a proto jsem vždy v pohybu: nadruhou stranu, můj skřítek (Pixinka) Piff je velikánský spáč.
Layny nej
moje nejoblíbenější jídlo: pasta!(je to něco jako špagety s nějakou hnědou omáčkou); moje nejoblíbenější barva: oranžová; můj nejoblíbenější koníček: sport!; moje nejoblíbenější zvířátko: koníčci ...; můj ideální kluk: Nabu ...; moji nejlepší přátelé: Flora a Nabu!; miluju: když plavu několik hodin!!; nesnáším: potionology; moje nejoblíbenější hudba: r&b, pop, hip-hop; moje nejoblíbenější boty: tenisky; můj nejoblíbenější předmět: těloctvik plný kouzel a hodiny tance; moje nejoblíbenější kouzlo: Morphix (Morfix)
Laya
Layla je vílou Morfixu, což je růžová tekutina formující se podle příkazu Layly. Její druhé jménu je Aisha. Narodila se 15. června. Pochází z ostroa Androis, v Americe Tides, neboli odlivy. Její zálibou je sport. Její oblíbenou barvou je zelená. Má ráda Ophira. Její rodiče jsou král a královna Androsu. Ale na její koníček - sport - nejsou moc hrdí. Layla se jmenuje v italštině Aisha, ale v některých státech jí říkají Layla i Aisha.
Layla__s_Enchantix_by_loonzz.jpg Layla enchantix image by winxieclubie Layla1.gif Layla image by Wallflowergirl7240 layla3.png layla gown image by pnatpb layla5.png layla normal2 image by pnatpb layla4.png layla normal image by pnatpb 11.jpg layla wallpaper2 image by pnatpblayla245643.png layla normal6 image by pnatpb layla11.gif layla glitter2 image by pnatpb avelaylagr11.gif winx club layla image by Taranee_Dreamer01
3-2.gif layla enchantix transformation image by pnatpb
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 penny and anet penny and anet | E-mail | Web | 28. března 2011 v 19:46 | Reagovat

hezký dess

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama