deník

Zpět !?

30. září 2014 v 18:44 | Bet
Jsem zpět, ale.
Ale nebudu tu na pořád.Blog obnovuju jenom protože na něj mám zase po roce chuť,takže od mě nečekejte nějaký zázrak.Budu ráda když to tu budete navštěvovat pravidelně to mě moc potěší.Ztím se mějte mějte se hezky a ahoj :D :)

Konec

17. října 2013 v 17:22 | Frankie
Každého to čeká a to je KONEC blogu. navím co na to mám říct no jenom to že mi budou chybět Aff i ty co nebyly.Tento blog mám už od roku 2010.Blog byl nejdřív o barbie a potom o disney, o půl roku později byl o witch a winx až do prosince.A potě jsem se rozhodla aby tu byli MH.Tento blog má výročí založení a myslím že je to dobrý nápad to ukončit ve výročí kdy to začalo.No samozdřejmě budu navštěvovat blogy i tak Aff si mě můžou nechat nebo vymazat jak chcete.Nepřemlovejte mě aby jsem se vrátila protože já už se nevrátím.Hlavně si užívejte a zbírejte MH.Protože když vás něco omrzí už to nejde vrátit zpět.Doufám že se vám tu líbilo a nekopírujte z tohoto blogu je to jako moje vzpomínka a nekopírujte mi jí.Kdyby někdo měl zájem o nějaký desing s MH pořád se ještě dají v mém PC najít,kdyby někdo měl zájem a chtěl by se mnou být v kontaktu a měl třeba zájem o ten desing piště sem jokabeta@seznam.cz.No to bude asi vše co vám chci ke konci napsat.Mějte se moje Aff

○Lagoona○Blue○
♥ Týnuše ♥
Neferča
ghoulinkayelps
Špičáková Katka
♥Charlie♥
Eva
Iris

Frankie - barbiecorin.blog.cz

Deník 20.9. 2013

20. září 2013 v 12:12 | Frankie
Ahoj včera jsem toho moc nepřidala tak začnu.Blíží se podzim,A já nafotila obrázek z naší zahrady.Snad se bude líbit.Už je vydět že se blíží podzim.Je v celém články.Mám na vás pár otázek.Ohledně podzimu jesli budete mít čas prosím odpovězte na ně pls.Jsou pod tímto článkem.Dnes ještě uzavřu přihlášku do náběru Aff a budu dělat kontrolu tak se připravte.Některé Aff nejsou aktivní takže si je tak proklepnu.No co tady jsou ty otázky.

Líbí se ti podzim??
Jaké je tvé nejoblíbenější roční období??
Prší u vás??
Kdy začíná podzim??

Návrat :-D

19. září 2013 v 13:08 | Frankie
Ahoj už je to několik týdnů co jsem sem nenapsala.Tak se vm chci omluvit že jsem dala hned konec.Tento blog už nebude takový jaký byl ale to je jedno.No tento blog bude vlastně můj deník.Vše co mě zajímá.Pokud máte zájem jetě být nadále Aff napište mi kdykoliv budete chtít.Nechám si vás nebo vás vymažu do dvou týdnů zápis udělám co nejdřív..Tak se mějte a začíná nová kapitola tohoto blogu.

Pozastávko

30. července 2013 v 6:28 | Frankie
Ahoj,moc nestíhám tak píšu z rychlosti.Jak je to léto tak jsem radši venku než na PC.Pozastávko bude do 8.8. 2013 omluvte mě z kontrol Aff.Moc díky ahoj.

Deník 26.7. 2013

26. července 2013 v 19:44 | Frankie
Ahoj,prominte za mojí neaktivitu.Ale napravím to,napíšu pár článků,oběhnu aff.
PS:

Hlasijte pro Frankie zde

Deník 25.7. 2013

25. července 2013 v 14:20 | Frankie
Ahojte prominte že tu nejem píšu z rychlosti.Jsem u babičky omluvte mě z kontrol Aff.A prodlužuju pozastavení do 27.7. 2013.


Ahojky vaše Frankie

Pozastavení blogu 0.3

20. července 2013 v 10:46 | Frankie
Ahoj jelikož jsou prázdniny tak tu moc často nejsem a dala bych na týden pozastavení.Snad to SB nevadí nějak články přednastavím.A omluvte mě z kontrol Aff.A z obíhání Aff . Tak se mějte a užívejte léta.

od 20.7. do 24.7.

Deník 18.7. 2012

18. července 2013 v 20:17 | Frankie
Ahojte Monstra.

Jak se máte??Já se mám jako vždy fajn.Co jste dnes dělaly?Já jsem jela k zubařce,a když jsem přijela tak jsem se šla pořádně schladit do bazénu.Byl děsnej hic nedalo se venku ani vydřet.
No jinak dnes chystám přidat ještě jeden článek.A to bude asi vše.No jinak moc děkuju za návštěvnost čím dál víc narůstá díky moc :-)

Rekord komentů

15. července 2013 v 9:33 | Frankie
ahojte pokusím se o rekord v komentů snad
to dotáhneme na 1000 :-)

Pravidla:
napíšeš 50kometů
klikdě napíš nějakou blbost já nevim třeba hh fvhhf a td.
Váhra:
vodní animace

Deník 12.7. 2013

12. července 2013 v 20:05 | Frankie
Ahoj prominte že sem už dlouho nenapsala ale nebyl čas.Znáte to v létě moc nechodíme na PC.Taže proto, v létě jde pořád něco dělat.Jinak menší info : Soutěž SONMonsterka bude ukončeno 14.7.Takže shánějre hlasy co to jde.Tak se mějte a prominte za tak malý článek spěchám tak se mějte.

Protest proti GÁBINĚ

7. července 2013 v 15:43 | Frankie
Ahoj už taky máte té gábiny plný zuby a píše vám na blog??Pokud chcete aby vám nepsala na blog si dejte tohle.Do menu nebo do velitelného horního boxu

Deník 6.7. 2013

6. července 2013 v 15:44 | Frankie
Ahojte,jak jste se měli??co jste dělali??
No já jsem se měla skvěle až na to že mi tenhle den zkazila :
-----------------------------------------------------------------------------------------------

[1] Gabča | Web || Před 21 minutami

Jsem mladá a chci se seznámit, klikni na můj webík abys zjistil víc!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Už jí mám plný zuby to musí otravovat??Vydím to zkoro na každém blogu je to strašný.Už jí mám plný zuby nevím z čeho píše ale když jí zablokuju tak píše dál a dál i když je zabloklá.Taky jí máte plný zuby já už jo.Máte jí taky plný zuby??


PS:
no a třeba to
Lagoona Patrička nenapsala holky jak to můžem vědět když to ani nevíme jestli to byla ona já jí třeba věřím protože vím že by nic takovýho neudělala a ty co jí nadávaj kr*** a td. by se nad sebou měli zamyslet a nejdříve si trochu promyslet neš něco napíšou ale nevím jestli to je pravda nebo ne takže soudit nemůžu nenapsala holky jak to můžem vědět když to ani nevíme jestli to byla ona já jí třeba věřím protože vím že by nic takovýho neudělala a ty co jí nadávaj kr*** a td. by se nad sebou měli zamyslet a nejdříve si trochu promyslet neš něco napíšou ale nevím jestli to je pravda nebo ne takže soudit nemůžu

Novinečky

4. července 2013 v 10:10 | Frankie
Ahoj, Ghouls.
Toto je článek o dnešku a včerejšku.
Že jste se přidali na chat.
Informace SONMonsterka
Info o bleskovce
A že mám novou Aff

Chat
Jak jistě můžete ostatní vědět byl včera chat.Moc děkuju
Lagoona Partička,Týnuše♥, ○Lagoona○Blue○, Clawdeneška, Neferča.Moc díky bez vás by to nebylo ono :) .No budu ráda když příjdete i dnes na další chat který začíná od 15:00 do 18:00 .Snad příjdete a pokud příjde někdo další budu se těšit i na vás ostatní.

SONMonsterka info
Díky že jste už poslali nebo dali obrázky na své blogy a s radostí oznamuju že soutěž začína 5.7. v 18:00.No můžete se připravit a hlavně doufat že se ostatním budou obrázky líbit.

Bleskovka
Jinak k bleskovce diplomy už budu mít hotový odpoledne přidám kdo to napsal dobře a hned potom vám dám diplomy.

Nové Aff
Mé nové Aff je Týnuše♥ moc jí děkuju na její blog chodím každý den jako na ostatní blogy Aff.Týnuše♥ píše super články, má super grafiku,a věřím že zůstanem s ♥ Týnuše♥ dloho Aff. :)

!Prázdniny! 2013

28. června 2013 v 18:43 | Frankie
Ahoj jak je ????
Co známky??
Co jste dostali - dostanete???
S kým má být desing???

Jak to dopadlo???U mě 4 dvojky.dostala jsem je z : M,Čj,Aj,Př.
Ale taky to jde.Co bych chtěla víc??No a jak jste dopadly vy na blogy píšete že dostanete všelijaké MH. se máte.No a jelikož začaly prázdniny ráda bych zkusila nějakou tu grafiku na blog.Nějaký ten desing a další.Když bude čas možná bych dala na blog i objednávku grafiky ale není nic moc takže nevím.No zítra tady bude nový desing pokusím se o něj nevím s čím má být tak mi trochu poradte s kým přemášlela jsem o Frankie a Lagoně.Ale nevím pokud máte nápad napište ho.Zítra bude bleskovka a možná i nějaká soutěž.Tak já si du zkoušet pár nových věcí na PF
Mějte se a hezký prádniny ☺ ☼

Pozastavení blogu 0.2

19. června 2013 v 18:06 | Frankie
Ahoj jelikož odjíždím na dovču dávám na týden pozastavení takže mě omluvte z kontrol Aff.Některé články budou přednastavené tak se nedivte když tu bude článek.No píšu z rchlosti.Tak se mějte a až přijedu tak přidám nějakou soutěž.Vaše majitelka blogu

19-27.6. 2013

Deník 11.6. 2013 + menší INFO

11. června 2013 v 15:18 | Frankie
Ahojky jak se máte je se mám skvěle a mám sebeou dobrou zprávu.Jinak mě napadlo že bych udělala nějakou menší soutěž ale nevím jakou jestli máte nápada tak ho napište protože já opravdu nevím tak jinak.To menší info je že tady nebudu odjíždím na dovču na Krétu.Nebudu tady od středu tak předem hlásím.Tak se jinak mějte a ahoj.

Balík ? :D

7. června 2013 v 14:38 | Frankie
Ahojte,dnes mi přišel balík.a Vás určitě zajímá co v tom balíku
bylo co?Tak vám já to tedy řeknu ale až v celém článku........

deník 5.6. 2013 hroznej den + good

5. června 2013 v 21:28 | Frankie
Ahoj dnes byl den strašnej psali jsme písemky,dnes jsme dostali oznámkovanou Aj která byla na 2.Ale málem to byla 1.O půl bodu a to mě tak vytočilo stačilo půl bodu a měla bych 1 na vysvědčení.No ale uvidíme možná mi jí dá jinak ještě jsem dostala 3 z Čj ( PS - tu nesnáším) a 2 z Ma ( ta mi de).No A jak byl nazvaný předchozí článek Budu mít novou panenku Frankie moc se na ní těší m sem její fanynka a bude to 3 MH takže na oslavu udělám fotostory.Takže se máte na co těšit.No to asi bude všechnoTak se mějte.Vaše majitelka blogu

Budu mít New MH :)

5. června 2013 v 20:04 | Frankie
Jupí jak odpovídá nadpis budu mít new MH.No zatím vám nepovím kdo to bude ale
dozvíte se to v pátek nebo v pondělí.Snad bude super a až jí budu mít tak udělám
i nějaké fotostory když už budu mít 3 :-)NAPOVÍM : je to moje nej MH a mám jí v méně.Tak se mějte vaše.

Moje kresba Frankie

4. června 2013 v 16:55 | Frankie
Ahoj včera jsem měla trochu času tak jsem přemýšlela jsem že si nakreslím mojí nej MH a tou je právě Frankie moc se mi nepovedla ale je to moje první kreslená MH ale co čekat?Tak se podívejte :-)

Deník 1.6. 2013 + den dětí

1. června 2013 v 19:53 | Frankie
Ahoj už jsem dlouho nepsala tak,po dlouhé době.Dnes je 1.6. 2013 což znamená ještě měsíc a budou prázdniny.Já se na ně tak těším.A navíc je dětský den co jste dostali??Já nic ale mě je to celkem fuk.No tak dnes jsem napsala bleskovku kdo by chtěl tak se přihlašte budu moc ráda vaše

Deník 17.5. 2013

17. května 2013 v 18:04 | Frankie
Ahoj prominte že jsem tu dlouho nebyla.Moc se omlouvám ale blíží se konec školního roku a tak nemám čas,musím dohánět známky.Chci si zlepšit Aj a Ma tak nemám moc času ale naštěstí je Pátek.Takže zítra tady budu celý den.Udělýám dnes diplomy za bleskovku a zítra nějakou soutěž ale ještě nevím jakou takže to nechám na vás jestli někdo napíše do komentů co tak se rozhodnu sama.Tak se mějte za chvíly přidám další článek tak se těšte.Ještě objehnu Aff a du na to vaše

Mám novou MH (2)

13. května 2013 v 20:08 | Frankie
ÁÁÁÁ,mám novou MH je dokonalá,šly jsme nakupovat do pompa,měly tam hodně MH
ale já jsem si vybrala ........( více v celém článku)

Vymazávání Aff

9. května 2013 v 18:49 | Frankie
Ahoj už mě to nebaví.Chodit na blogy které se na můj blog ani nepodívají ani nenapíší komentář takže promazávám..

 
 

Reklama