Jiné filmy

Camp Rock film

30. června 2013 v 16:00 | Frankie

Rádio Rebel

9. dubna 2013 v 13:16 | Frankie

Rádio Rebel - popis

9. dubna 2013 v 11:24 | Frankie
Tara Adamsová je uzavřená prvačka na střední, která se za nic na světě nepřiměje k tomu, aby ve třídě nahlas promluvila, a už vůbec ne když je u toho populární rocker Gavin. Pro Taru není nic trapnějšího, než když ji učitelka na dramaťáku dá během hodiny do skupiny s Gavinem a Stacy, školní královnou, se kterou šel Gavin na ples. Bez ohledu na svou plachost ve škole si sama ve svém pokoji Tara hraje na Rádio Rebela, a jakožto moderátorka nočního vysílání ukazuje svou vášeň pro hudbu a touhu po sebevyjádření. Posluchačům předává jasnou zprávu - opusťte klišé a oslavujte individualitu.
Rádio Rebel brzy ve škole získá spoustu fanoušků - a to hlavně ve chvíli, kdy se její pořad vysílá na velké lokální rozhlasové stanici - k velkému zklamání ředitele školy, který bere Rádio Rebel a její poselství jako vzdor školní politice nerozptylování se. Mezitím Gavi sní o té tajuplné moderátorce a jejím hudebním vkusu, stydlivá Tara - nyní hodně závidící svému alter egu - před ním i nadále sotva dokončí větu. Spolužáci touží odhalit identitu Rádio Rebela a popularita pořadu se rozšíří po celém Seattlu. V tuto chvíli se Tařiny dva světy pomalu potkávají, což dosahuje vrcholu ve chvíli, kdy je Rádio Rebel nominovaná na královnu školního plesu. Proti tomu se postaví škola a ples zakáže, což způsobí odliv jejích fanoušků. Tara teď pracuje se dvěma ještě odvážnějšími plány - zorganizovat alternativní ples a odhalit, že ona je Rádio Rebel.

Postavy z naparket

7. prosince 2012 v 19:41 | *corinne*

Dívka vs. monster obrázek 0.1

31. října 2012 v 15:30 | Kenedy

Dívka vs. monster info

31. října 2012 v 15:25 | Kenedy
poster
Talentovaná mladá herečka Olivia Holt, divákům známá jako Kim ze seriálu Nakopni to!, se představila v úplně novém původním filmu Disney Channelu, stvořeném pro Halloween. Olivia ve filmu ztvárnila Skylar, dívku, která na Halloween zjistí, že se narodila jako již pátá generace lovců příšer. Když omylem vypustí příšery z uzavřené komory, musí je opět pochytat, a to dřív než se pomstí na jejích rodičích.

Doporučuji

Dívka vs. monster film

31. října 2012 v 15:00 | Kenedy

 

High school musical film

13. září 2012 v 18:00 | Selenka

info High school musical

13. září 2012 v 14:04 | Selenka
Troy s Gabriellou se potkají o zimních prázdninách, na silvestrovském večírku, kde je vyberou do karaoke soutěže, kde zpívají píseň Start of Something New. Od té doby, co se potkají i ve škole, mají k sobě zvláštní vztah. Troy se ale bojí říct svým kamarádům, že umí zpívat a tak to drží v tajnosti. Dokud si ale jejich největší nepřátelé Sharpay a Ryan Evans, kteří v divadle září už od malička, nevšimnou jejich zájmu na školním muzikálu. Při zkouškách na hlavní roli, jsou tito dva jasní vítězové, dokud nezpívá Troy a Gabriella, a tak se uskuteční druhé kolo. Ale basketbalový tým a tým "chytrých" to jen tak nechtějí nechat, a tak na udělají past, do které se Troy chytne a Gabriella slyší Troye, jak říká, že už mu na ní nezáleží. Troy však neví, že to Gabriella slyšela a tak je překvapen, když se mu vyhýbá a odmítá jít na druhé kolo. Oba dva jsou smutní, a tak se nejlepší kamarád Troye, Chad s kamarádkou Gabrielly, Taylor, rozhodnou udělat něco s tím, aby se tak netrápily a dali se zase dohromady. Troy souhlasí, ale Gabriela se nedá tak lehce přemluvit. Troy se staví u Gabrielly doma, ale ta se zapře, že si píše úkoly, ale Troy se nenechá jen tak odbýt, a tak jí začne volat. Gabriella si rozsvítí v pokoji a Troy vyleze na její balkón, kde ji zazpívá kousek písničky, u které se seznámili. Od toho dne spolu začnou trénovat na druhé kolo. Ale bohužel je uslyší Sharpay a Ryan, a vědí, že pokud by se druhé kolo přesunulo na další den, ani jeden z nich by to nestihl, protože Gabriella má desetiboj, a Troy zápas v basketbalu. Snaží se proto přemluvit paní profesorku, aby druhé kolo přesunula, což se jim nakonec povede. Tygři a Gabriela s Taylor však neztrácejí hlavu a podaří se jim udělat zkrat v tělocvičně a zároveň ukončit desetiboj, a tak můžou zpívat. Všem se jejich píseň líbí, a tak dostanou role. Konec se odehrává na hřišti, kdy Tygři vyhrají zápas a vše končí písní, o tom že sny se mohou vyplnit.

Promo photky- program na ochranu princezen

9. září 2012 v 18:00 | Selenka
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

program na ochranu princezen film

9. září 2012 v 17:20 | Selenka

informace program na ochranu princezen

9. září 2012 v 17:15 | Selenka

Když princezna Rossalina (hraje Demi Lovato) ohrožena diktátorem, který chce ovládnout její zemi, přemístila ji agentura na ochranu princezen do Ameriky. Její ochránce bude agent Mason, který ji vezme pod svá křídla do svého domu. S velkou pomocí své dcery Carter (hraje Selena Gomez) udělají z princezny obyčejnou školačku Roussie. Roussie se však ve škole stává velmi rychle oblíebnou, Carter to ale musí akceptovat a protože mají ty dvě mezi sebou velice úzké pouto, učí Roussie Carter, jak najít v sobě princeznu. Dvě nejlepší kamarádky na Disney Channel Selena Gomez a Demi Lovato hrají hlavní role ve filmu Program na ochranu princezen.

16 přání

13. července 2012 v 15:00 | *corinne*
 
 

Reklama