kouzelníci z wevrly - další

Tereza Russová

21. ledna 2013 v 14:54 | Kenedy
Hraje ji: Maria Canals Barrera
Tereza je máma Alex, Justina a Maxe a také strážkyně jejich latinsko-amerického dědictví! Provozuje společně s Jerrym obchod Waverly Place Sub a vždy se snaží být o krok napřed před magickými vylomeninami jejích ratolestí. Vždy je také ochotná poskytnout mateřskou radu ohledně všech problémů dospívajících dětí, které se netýkají kouzel!

Jerry Russo

21. ledna 2013 v 14:53 | Kenedy
Hraje ho: David DeLuise
Jerry není jen táta Russoovic dětí, ale také instruktor v kouzelnické třídě a majitel obchodu Waverly Place Sub. Když zrovna nenapravuje škody způsobené kouzelnickým řáděním svých dětí, obvykle je učí jak (správně) kouzlit nebo se snaží čelit neodbytným požadavkům Alex! Všechny děti však vědí, že si ho vždy získají čokoládovým pudingem, který má OPRAVDU rád!

Kouzelníci z weverly film na primě

1. prosince 2012 v 21:47 | *corinne*
Super tak před chvílí jsem se dozvěděla že budou dávat kouzelníci z weverly
na primě to bude sranda je to můj oblíbený film už se těším až na to že to
začíná v 7:25 to mě moc mrzí takhle vztávat ale ztejně vstanu a ráda se podívám
tak se mějte a hezký zbytek večera.

Kouzelníci z Waverly (Wizards of Waverly Place: The Movie)

9. 12. 2012, 07:25 - Prima femily

Kouzelníci z Weverly Hallowen obrázky 0.1

31. října 2012 v 15:15 | Kenedy

Harper Finkleová

9. října 2012 v 15:02 | Kenedy
Hraje ji: Jennifer Stone
Harper je nejlepší kamarádka Alex, a vždy se jí snaží se vším pomáhat. Libuje si ve výstředním stylu a ráda si sama šije skvělé oblečení, i když často si to myslí jen ona sama. Jak říká, je mnohem lepší být originální než stejný jako všichni ostatní.

kouzelníci z waverly 4.serie obrázek

26. září 2012 v 18:24 | Kenedy

Justin Russo

23. září 2012 v 11:51 | Kenedy
Hraje ho: David Henrie
Na rozdíl od své sestry, Justin má v životě rád řád. Je nejstarší z dětí, vše dělá s maximálním nasazením a zodpovědností - vždy musí žehlit zmatky, které způsobili Alex s Maxem. Je také chytrý a zábavný, což jsou vlastnosti, díky nimž má před ostatními spolužáky náskok.

Alex Russová

23. září 2012 v 11:40 | Kenedy
Hraje ji: Selena Gomez
Alex je sice prostřední ze sourozenců, ale Waverly Place rozhodně vládne. Vždy má ale sklon "nejdřív použít kouzlo, a pak se ptát". Což se rodičům moc nezamlouvá. Jedno je však jisté: S jejím nezodpovědným čarováním mají Russoovic vždy o zábavu postaráno! Stylová a atraktivní Alex si střeží svou individualitu a vždy si raději hledá vlastní cestu, než aby následovala ostatní.

informace kouzelníci z waverly

13. září 2012 v 14:14 | Selenka
Kouzelnická rodina Russoovic bydlí v New Yorku, vlastní restauraci a žije navenek obyčejný a spořádaný život. Skrývá ovšem jedno velké tajemství - je to rodina kouzelníků. Otec, sám bývalý kouzelník, učí své děti čarodějnickému řemeslu. Alex, Justin a Max jsou ale v pubertě a tak není divu, že se jim občas nějaká ta kouzla úplně nepovedou. Jako třeba Alexe, která ve vzteku pošle během dovolené zlé kouzlo na celou svou rodinu. Zatímco se Max snaží udržet své rodiče pohromadě, Alex s Justinem musí najít bájný Kámen snů, který jediný může toto kouzlo překazit. Hlavní tváří příběhů z Waverly Place je vycházející americká hvězda Selena Gomez.

kouzelníci z waverly film

13. září 2012 v 14:13 | Selenka

Kouzelníci z Waverly WoWP-stills-Malá tatínkova holčička

8. července 2012 v 15:23 | *corinne*

Kouzelníci z Waverly place-Harper běží Maraton animace

8. července 2012 v 14:14 | *corinne*

Kouzelníco z Waverly The Movie-photoshoots 1.

8. července 2012 v 14:03 | *corinne*

free image host
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host
 
 

Reklama